KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14499328
nr 1449 9328
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
Etsning, Signerad, oramat löst blad. Bildmått: 18x24 cm
Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 februari 2022
kl 20:01:43
18/2 21:18:43
Stig Borglind
Läs mer om Stig Borglind